You have no items in your shopping cart.
 

پوشک مولفیکس ترکیه (Molfix) سایز 1 پوشک مولفیکس ترکیه سایز 1 مناسب برای وزن 2 تا 5 کیلوگرم

shoppingcart.outofstock.description

انتخاب یک پوشک مناسب برای هر مادر و پدری در میان تنوع زیاد بازار کاری مشکل است. پوشک مولفیکس ترکیه با در نظر گرفتن تمامی مشخصه های سلامت و رضایت فرزند، اقدام به تولید این محصول نام آشنا و با کیفیت نموده است.
پوشک مولفیکس ترکیه در سایز 1 خود مناسب کودکان 2 تا 5 کیلوگرم می باشد که با 70 عدد پوشک در هر بسته زمینه رضایت شما را در به صرفه و باکیفیت بودن محصول به خوبی فراهم می آورد.
این محصول در دو سایز اولیه خود اقدام به طراحی منحصر به فرد و هوشمندانه ای جهت رفع مزاحمت و برقراری تنفس برای بند ناف نوزاد نموده است. از آن جایی برخی پوشک ها با برخورد به بند ناف کودک باعث عرق کردن و عفونت بند ناف می شوند، پوشک مولفیکس ترکیه به صورت خاص در دو سایز اولیه خود قسمت ناف پوشک را برش داده تا پوشک هیچ تماسی با بند ناف نداشته باشد.
پوشک مولفیکس ترکیه با قدرت فوق العاده زیاد قادر به جذب مایعات می باشد و پس از گذشت ساعت ها هم هیچ نمی از آن به بیرون راه پیدا نخواهد کرد. این پوشک با داشتن دو لایه جذاب به شما این اطمینان خاطر را می دهد که نه تنها از پوشک نمی پس نخواهد داد بلکه خود کودک هم رطوبت را هرگز احساس نخواهد کرد.
پوشک مولفیکس ترکیه ارائه شده به صورت اورجینال در “نی نی بازار” مانع از سوختگی پای کودک می گردد ،در لبه های پوشک لایه نازک و نرمی تعبیه شده است که حساسیت های معمول که در اغلب پوشک ها برای کودک حادث می شود را در پی نخواهد داشت. پوشک مولفیکس ترکیه بسیار قابل انعطاف بوده و کاملا با فرم بدن کودک تطابق پیدا می کند و مانع از اذیت شدن کودک می گردد.این محصول با چسب های قوی و هم چنین داشتن لوسیون نرم کننده در خود بهترین حس ممکن را برای نوزاد و هم چنین والدینش مهیا می سازد.هیچ چیز جای آرامش کودک را نمی گیرد و این آرامش را پوشک مولفیکس ترکیه برای شما به ارمغان خواهد آورد.
لایه خارجی پوشک مولفیکس ترکیه دارای سیستم گردش هوا بوده و درون پوشک نیز کودک با وجود بافت مناسبِ طراحی شده هرگز دچارعرق سوختگی و ادرار سوختگی نمی گردد. نکته قابل ذکر دیگر این است که پوشک مولفیکس ترکیه فاقد حساسیت زایی می باشد و با خیالی آسوده می توان برای کودک از آن بهره کافی را برد.

  • مناسب برای وزن : 2 تا 5 کیلوگرم
  • تعداد پوشک در بسته : 70 عدد
  • نحوه بسته شدن : چسبی
  • قدرت جذب : بالا و خشکی تا 12 ساعت
  • خصوصیت : جریان هوای مناسب
  • ویژگی : دارای برش مناسب جهت تنفس بند ناف
  • شرکت سازنده : مولفیکس (Molfix)
  • ساخت کشور : ترکیه
Real Time Web Analytics