You have no items in your shopping cart.
 

فشارسنج بازويی مدل BM 40 بیورر برند :بیورر المان اندازه گیری کاملا اتوماتیک از بازو صفحه نمایش بزرگ ال سی دی ارسال سیگنا "خطا" برای مشاهده و تصحیح عملکرد دارای رده بندی مورد تایید انجمن جهانی WHO دارای قابلیت تشخیص انحراف از معیار عملکرد استاندارد قلب آریتمی محصول رده بندی پزشکان دارای جایگاه حافظه مجزای :دو کاربره هر کاربر 60 حافظه مناسب دور بازوی 22 تا 35 سانتی متر دارای آدابتور

Manufacturer: Beurer

shoppingcart.outofstock.description

فشارسنج ديجيتالي BM40 از کمپاني بيورر از نمونه هاي بازويي اين برند نامي آلماني است که در توليد دستگاه هاي سلامت و بهداشت يکي از برترين‌ها در تمامي دنيا بشمار مي‌آيد.
اين مدل قابليت ذخيره‌ي اطلاعات تا 60 تست را داشته و براي 2 کاربر مختلف دارد. همچون بسياري از فشارسنج‌ها علاوه بر محاسبه‌ي فشارخون بر روي مانيتور، قابليت نمايش ضربان قلب نيز در وجود دارد و داراي سيستم خاموشي خودکار پس از مدتي استفاده نکردن است.
BM40 با طراحي و رنگ بسيار زيبا و با صفحه نمايش بزرگ و خوانا تبديل به گزينه اي ايده آل براي افرادي شده که به سلامت خود و کيفيت محصول توجه بسياري دارند.
همانطور که بسياري از افراد مبتلا به بيماري فشارخون در جريان هستند فشارسنج‌هاي بازويي به نسبت فشارسنج‌هاي مچي از دقت بالاتر و درصد خطاي کمتري برخوردار است و به فرد امکان کنترل دقيق‌تري از شرايط خود مي‌دهد. در چنين افرادي با اين نوع بيماري مراقبت و کنترل در درجه‌ي اول اهميت قرار دارد و نمي‌توانند با خريدي بي دقت سلامت خود را به خطر بيندازند

 

 

اندازه گیری کاملا اتوماتیک از بازو

 

صفحه نمایش بزرگ ال سی دی

 

ارسال سیگنا "خطا" برای مشاهده و تصحیح عملکرد

 

دارای رده بندی مورد تایید انجمن جهانی WHO

 

دارای قابلیت تشخیص انحراف از معیار عملکرد استاندارد قلب آریتمی

 

محصول رده بندی پزشکان

 

دارای جایگاه حافظه مجزای :دو کاربره هر کاربر 60 حافظه

 

مناسب دور بازوی 22 تا 35 سانتی متر

 

دارای آدابتور

 

دارای عملکرد خاموشی خودکار : جلوگیری از اتلاف انرژی

 

دارای عملکرد باتری و کیف حمل محصول به انضمام آدابتور

 

دارای نمایشگر ویژه نمایش عمر باتری

برند Beurer
Real Time Web Analytics