هیچ محصولی در سبد خرید شما وجود ندارد.
 

فشارسنج بازويی مدل BM 40 بیورر برند :بیورر المان اندازه گیری کاملا اتوماتیک از بازو صفحه نمایش بزرگ ال سی دی ارسال سیگنا "خطا" برای مشاهده و تصحیح عملکرد دارای رده بندی مورد تایید انجمن جهانی WHO دارای قابلیت تشخیص انحراف از معیار عملکرد استاندارد قلب آریتمی محصول رده بندی پزشکان دارای جایگاه حافظه مجزای :دو کاربره هر کاربر 60 حافظه مناسب دور بازوی 22 تا 35 سانتی متر دارای آدابتور

تولید کننده: Beurer

متاسفانه این کالا در حال حاضر موجود نیست. می‌توانید از محصولات مشابه این کالا دیدن نمایید.

فشارسنج ديجيتالي BM40 از کمپاني بيورر از نمونه هاي بازويي اين برند نامي آلماني است که در توليد دستگاه هاي سلامت و بهداشت يکي از برترين‌ها در تمامي دنيا بشمار مي‌آيد.
اين مدل قابليت ذخيره‌ي اطلاعات تا 60 تست را داشته و براي 2 کاربر مختلف دارد. همچون بسياري از فشارسنج‌ها علاوه بر محاسبه‌ي فشارخون بر روي مانيتور، قابليت نمايش ضربان قلب نيز در وجود دارد و داراي سيستم خاموشي خودکار پس از مدتي استفاده نکردن است.
BM40 با طراحي و رنگ بسيار زيبا و با صفحه نمايش بزرگ و خوانا تبديل به گزينه اي ايده آل براي افرادي شده که به سلامت خود و کيفيت محصول توجه بسياري دارند.
همانطور که بسياري از افراد مبتلا به بيماري فشارخون در جريان هستند فشارسنج‌هاي بازويي به نسبت فشارسنج‌هاي مچي از دقت بالاتر و درصد خطاي کمتري برخوردار است و به فرد امکان کنترل دقيق‌تري از شرايط خود مي‌دهد. در چنين افرادي با اين نوع بيماري مراقبت و کنترل در درجه‌ي اول اهميت قرار دارد و نمي‌توانند با خريدي بي دقت سلامت خود را به خطر بيندازند

 

 

اندازه گیری کاملا اتوماتیک از بازو

 

صفحه نمایش بزرگ ال سی دی

 

ارسال سیگنا "خطا" برای مشاهده و تصحیح عملکرد

 

دارای رده بندی مورد تایید انجمن جهانی WHO

 

دارای قابلیت تشخیص انحراف از معیار عملکرد استاندارد قلب آریتمی

 

محصول رده بندی پزشکان

 

دارای جایگاه حافظه مجزای :دو کاربره هر کاربر 60 حافظه

 

مناسب دور بازوی 22 تا 35 سانتی متر

 

دارای آدابتور

 

دارای عملکرد خاموشی خودکار : جلوگیری از اتلاف انرژی

 

دارای عملکرد باتری و کیف حمل محصول به انضمام آدابتور

 

دارای نمایشگر ویژه نمایش عمر باتری

برند Beurer
Real Time Web Analytics