You have no items in your shopping cart.
 

درباره ما

آترامِد چیست؟

 

توسعه اینترنت و روش های نوین تجارت
امروزه توسعه اینترنت روش‌های خرید ما را به کلی دگرگون کرده است. خرید از فروشگاه‏های آنلاین منافع قابل ‏توجهی برای مصرف‏کنندگان دربر دارد و همین امر باعث شده تا هر روز تعداد بیشتری از مردم به خرید از فروشگاه های آنلاین ترغیب شوند. امروزه افراد این روش خرید را بیشتر منطبق بر شرایط زندگی مدرن می‏‏‏‌بینند و ویژگی‏‏‏‌های خرید اینترنتی با روحیات و نیازهای رو به رشد ما هماهنگ‏‏‌تر شده است. افزون بر این، مصرف‏ کنندگان از مزایای قیمت‏گذاری شفاف و پویا در فروشگاه‏های آنلاین بهره‏مند می‏شوند. ما هم در همین راستا تلاش کرده تا نقش خود را در این بازار ایفا کرده و نسبت به خدمت گزاری برای هموطنان عزیزمان اقدام کنیم.

شرکت آسان تجهیز رازی
شرکت آسان تجهیز رازی با داشتن نزدیک به دو دهه سابقه فعالیت در زمینه تهیه و توزیع لوازم پزشکی و مصرفی در سال ۱۳۹۳ فروشگاه اینترنتی آسان مِد را راه اندازی کرد. زمینه فعالیت آسان مِد فروش اینترنتی لوازم و تجهیزات پزشکی مصرفی برای بیمارستان ها، درمانگاه ها، مطب ها و کلیه مراکز درمانی در سطح کشور است که از زمان راه اندازی با استقبال خوب مشتریان مواجه شد.

فروشگاه اینترنتی آترامِد
در فروشگاه آسان مِد بسیاری از مشتریان خانگی درخواست سفارش محصولات به صورت خرد را داشتند که با توجه به فروش عمده محصولات و عدم وجود بستر مناسب خرده فروشی در آسان مِد، ارسال سفارش در بسیاری از مواقع برای مشتریان مقرون به صرفه نبود. به همین منظور فروشگاه اینترنتی آترامِد با ارائه محصولات متنوع در زمینه تجهیزات پزشکی و سلامتی راه اندازی شد.

هدف ما
همواره یکی از اصلی ترین اهداف ما فروش محصولات مورد نیاز مشتریان در بستری مطمئن و راحت با قیمت های کاملا مناسب بوده و هست و امید داریم با تلاش روزافزون بتوانیم کیفیت ارائه سرویس را بهبود بدهیم و رضایت مشتریان را بیش از پیش کسب کنیم.

لازم به ذکر است که شرکت آسان تجهیز رازی به غیر از دفتر مستقر در تهران در در هیچ نقطه‏ ای از کشور نمایندگی فروش ندارد.

Real Time Web Analytics